Legginsy dla mamy i córki

Nieraz spotyka się mamy i córki ubrane w ten sam sposób. Obecnie modne są bowiem komplety, które różnią się jedynie rozmiarem, a poza tym upodabniają do siebie rodzica i pociechę oraz podkreślają łączącą ich więź. Można skorzystać z gotowych rozwiązań albo samemu stworzyć zestaw podobnych ubrań dla siebie i dziecka.

Czy takie upodabnianie to dobry pomysł?

Na początku warto zadać sobie pytanie, czy na pewno chcesz, aby Twoje dziecko wyglądało tak, jak Ty. Niektórzy rodzice uważają to za urocze, inni tego nie popierają. Prawdą jest natomiast na pewno to, że nie na każdą okazję takie same stroje będą odpowiednie. Czasami po prostu wymaga się określonego dress code’u dla dorosłych i dla dzieci. Są to niepisane zasady, które odróżniają styl dziecięcych ubrań od tych przeznaczonych dla dojrzałych osób. Kiedy jednak spędzasz weekend razem ze swoją pociechą, możesz sobie pozwolić na odrobinę wspólnego szaleństwa w ubiorze.

W podobnym stylu, ale inaczej

Jeśli nie podoba Ci się pomysł, aby ubrać dziecko dokładnie tak samo, możesz sprawić mu radość, kupując ubrania nieco przypominające Twoje. Nie będą one identyczne jak Twoje, ale utrzymane w podobnej stylistyce. Dzięki temu Ty pozostaniesz wierna swoim przekonaniom, a dziecko będzie mogło poczuć, że nosi rzeczy takie, jak mama.

Takie same legginsy jak ma mama

Czasami wystarczy nawet drobiazg. Dziewczynki uwielbiają upodabniać się do swoich rodzicielek. Szybko przymierzają mamine szpilki albo zarzucają wizytowe sweterki. Jeśli chcesz, aby córeczka wiedziała, że jest dla Ciebie bardzo ważna i piękna, możecie wybrać się razem na zakupy i sprawić sobie legginsy czarne. To tylko jeden element garderoby, więc nie rzuca się tak bardzo w oczy, jak cały komplet identycznych ubrań, a na pewno obie będziecie z niego zadowolone.

Ubrania, które coś komunikują

Strój zawsze coś o nas mówi. Komunikuje ludziom, jacy jesteśmy. Stanowi swoistą wizytówkę. Niekiedy może też informować o łączącej Cię z dzieckiem więzi. I ono, i Ty musicie się jednak w takim ubraniu dobrze czuć. Wtedy może być ono pięknym potwierdzeniem łączącej Was relacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*