Najświeższe trendy w świecie bielizny

Projektanci mody nie próżnują i wprowadzają nowe, fantazyjne rozwiązania w bieliźniarskim świecie. Warto dowiedzieć się, jakie teraz panują trendy. Nie musisz koniecznie za nimi podążać, ale na pewno staną się one dla Ciebie ciekawą inspiracją. Kto wie, może zapragniesz zmienić coś w swojej garderobie.

Modna bielizna w żywych kolorach

Obecnie na wybiegach królują mocne, soczyste kolory. Modna bielizna szokuje swoimi niezwykłymi barwami. Na pewno ucieszą się z tego młode kobiety, które dobrze się czują w takich żywych odcieniach. Modne biustonosze można znaleźć w zieleniach, niebieskościach czy czerwieniach. Pod ubraniem nie muszą się wcale rzucać w oczy, aczkolwiek części pań na pewno wykorzysta możliwość delikatnego zaznaczenia bielizny pod odzieżą. Doskonale nadają się do tego lekko prześwitujące bluzki. Podobnie jak biustonosze czy majtki, także modne rajstopy mają żywe odcienie i często mają ciekawe wzory.

Paseczki i koronki, czyli modne biustonosze

Bielizna w 2018 roku podkreśla atuty kobiety także dzięki paseczkom i koronkom. Modne biustonosze posiadają z przodu fantazyjnie umocowane sznureczki, które uwydatniają kształt biustu. Można potraktować je także jako delikatną zaczepkę pewnej siebie kobiety, która zaprasza, aby na nią popatrzeć i podziwiać. Modna bielizna nie skąpi nam też koronek, które jak zawsze czynią kobietę bardziej zmysłową. Koronka chętnie stosowana jest zwłaszcza w bieliźnie erotycznej.

Naszywki na bieliźnie – niebanalny pomysł

Pomysłem z zupełnie innego gatunku jest naszywanie na bieliźnie ciekawych i intrygujących aplikacji. Zarówno biustonosze, jak i majtki posiadają niekiedy oldchoolowe naszywki, które dodają kompletom charakteru. Dzięki nim bielizna staje się mniej zwyczajna.

Czy warto kierować się modą?

Trendy zawsze stanowią ciekawą inspirację, dlatego od czasu do czasu warto je poznać. Nie powinnaś jednak podążać za nimi bezrefleksyjnie. Po prostu sprawdź, co obecnie proponują projektanci. Może spodobają Ci się modne rajstopy we wzorki albo koronkowy biustonosz w żywych kolorach? Modną bieliznę zawsze znajdziesz na stronawww.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*