Rodzaje bielizny męskiej

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, co odróżnia szorty od bokserek. Tymczasem są to jedne z najpopularniejszych typów męskiej bielizny. Warto wiedzieć, jakie elementy garderoby znajdują się w Twojej szafie albo który rodzaj bielizny kupić swojemu partnerowi. Jakie rodzaje majtek dla panów warto poznać?

Szorty a bokserki – czym się różnią?

Mężczyźni chętnie noszą bokserki, a kiedy wolą, aby było luźniej, wtedy ubierają szorty. Wiesz już czym różnią się te dwa rodzaje męskich majtek? Szorty nie przylegają tak mocno do ciała jak bokserki. Niekiedy są zupełnie luźne. Mają też dłuższe nogawki. Z pewnością więc szorty nie pod każdy rodzaj odzieży będą się nadawać. Bokserki są lepiej dopasowane do ciała, choć także i w ramach tego rodzaju majtek można zaobserwować, że jedne przylegają ciaśniej niż inne. To już jednak zależy od zamysłu producenta. Bokserki mogą mieć nogawki zakończone nawet tuż pod pośladkami, ale są także modele nieco dłuższe. Poza tym niektóre bokserki posiadają z przodu funkcjonalne rozcięcie. Inne z kolei są całe zabudowane.

Męskie slipy pod garnitur

Do garnituru albo cienkich, letnich spodni warto założyć slipy. Są one bowiem znacznie mniej widoczne pod ubraniem niż bokserki. Jeśli zostaną dobrze dobrane fasonem, rozmiarem i kolorem, to mogą być praktycznie niedostrzegalne. Slipy na co dzień noszą także panowie, którzy po prostu najlepiej się w nich czują. Ponieważ na rynku dostępnych jest wiele modeli, różniących się sposobem szycia, wielkością wycięć czy kształtem, ten rodzaj bielizny ma licznych zwolenników.

Stringi dla mężczyzn

Są także bardziej odważne rozwiązania dla panów. Podczas upałów część mężczyzn lubi nosić stringi. Wiedzą, że w nich ciało nie będzie się tak bardzo pocić. Poza tym ten rodzaj bielizny jest najmniej widoczny pod spodniami. Jeżeli mężczyźnie zależy na doskonałej stylizacji, to niekiedy sięga po te najbardziej wycięte majtki.

Co wybrać na basen?

Bielizna to także odpowiednie spodenki do pływania. One również mają odmienne kształty i fasony. Można znaleźć spodenki mające formę luźnych szortów. Niekiedy posiadają one solidną gumkę w pasie, aby się nie zsuwały. Są także slipy i bardziej dopasowane spodenki w postaci bokserek. Tu również mężczyźni mają duży wybór rodzajów bielizny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*